Obrusy poliestrowe, pościel hotelowa - tekstylia hotelowe English Deutsch Russian 


Polska Firma ze 100-letnią tradycją rodzinną w branży włókienniczej.

Obrusy poliestrowe Strona główna

PIO-MAN

Obrusy poliestrowe O firmie      Obrusy poliestrowe Katalog produktów      Obrusy poliestrowe Oferta       Obrusy poliestrowe Dział handlowy      Obrusy poliestrowe Kontakt


Obrusy poliestrowe O firmie
 

Firma włókiennicza PIO-MAN - producent obrusów, pościeli, tkanin żakardowych
 


Firma włókiennicza PIO-MAN - obrusy poliestrowe białe, pościel biała, tekstylia dla hoteli


Obrusy poliestrowe białe - producent - firma włókiennicza PIO-MAN

 
Konsumencki Konkurs Jakości Produktów "Najlepsze w Polsce"


Firma Włókiennicza Pio-Man jest firmą rodzinną ze 100-letnią tradycją w branży włókienniczej. Sieć dystrybucji obejmuje całą Polskę, realizujemy również zamówienia od kontrahentów zagranicznych.


Domeną firmy jest produkcja tkanin żakardowych-poliestrowych, bawełnianych oraz tkanin liturgicznych o szerokości od 160 do 220 cm. Dzięki własnemu biurze projektowemu i najnowszym technologiom produkcyjnym oraz własnej snowalni, tkalni, farbiarni i szwalni, firma oferuje szeroką gamę kolorystyczną i wzorniczą z możliwością umieszczenia logo firmy. Oprócz zaopatrywania w nasze produkty stałych klientów (hurtowni i sklepów) realizujemy również zamówienia okolicznościowe (sale bankietowe i weselne, do pensjonatów, ośrodków wczasowych, stołówek) jak również dla agencji reklamowych, gdzie obrus, ręcznik, szal staje się gadżetem promocyjnym dla klientów i pracowników.

 

Zapewniamy, iż nasze wszystkie produkty są wykonane od początku do końca w firmie Pio-Man, nie zmieniamy receptur i technologii, robimy to po prostu dobrze. Nasze doświadczenie pozwala na profesjonalną pomoc w doborze kolorów i

wzorów. Towar dostarczamy własnym transportem bądź firmą kurierską.

 

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę tekstylną dla hoteli, restauracji i domu.

 

Komplet pościeli satynowej o składzie surowcowym (60% bawełny, 40% poliestru) 

Właścicieli hoteli posiadających pralnie nie trzeba przekonywać o wyższości tkanin bawełniano-poliestrowych (60% bawełny, 40% poliestru) tkaniny o niskiej gramaturze od 135 do 140 g. - wytrzymałość konfekcji pościelowej wzrasta

około 30 % (300-400 prań), są to duże oszczędności w praniu.

Lekkość tkaniny powoduje, że koszty spadają o 40%. Wynika to z niskiej właściwości wchłaniania wody przez włókno poliestrowe skracając przez to proces prania i suszenia. Pościel ta nie wymaga krochmalenia ale w niewielkim stopniu dodana dawka do płukania zapewni pościeli piękny połysk.

Miła i delikatna pościel sprawi, że poczujecie się zrelaksowani i wypoczęci.

 

Możemy również zaoferować Państwu:
poduszki
, kołdry sylikonowo-poliestrowe, kołdry pikowane -
przyjazne dla alergików.

 

Jesteśmy producentem konfekcji stołowej poliestrowej o gramaturze 210 g/m² i bawełnianej 320  g/m² dla hoteli, restauracji i domu. Obrusy firmy Pio-Man otrzymały certyfikat w konsumenckim konkursie jakości produktów "Najlepsze w Polsce". Wyroby wykańczane są ultradźwiękiem, obszyciem haftowanym jak również z doszywaną gipurą bądź zaszywane na 4 cm w róg.

 

Przygotowujemy również ręczniki frotte. Firma włókiennicza Pio-Man była jedną z pierwszych prywatnych firm na rynku polskim produkujących ręczniki frotte. Obecnie wracamy do tej produkcji i możemy zaoferować Państwu ręczniki frotte bardzo dobrej jakości od 500 do 550 g/m² w standardowych wymiarach hotelowych z bawełny o wysokich parametrach światowych.

Proponujemy także szlafroki z ww. tkaniny frottowej.

 

Prawa autorskie zastrzeżone © PIO-MAN  az-studio.pl